Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Sağlık Profesyoneli misiniz? Hayır
Open Menu
Termos de Uso

NESTLÉ TÜRKİYE GIDA SANAYİ A.Ş. KANSERDE BESLENMEM BÜLTEN ÜYELİĞİ SÜREÇLERİNDE İŞLENEN KİŞİSEL VERİLERİN YURTDIŞINA AKTARILMASINA İLİŞKİN AÇIK RIZA METNİ

 

Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) veya “Şirket”) olarak, https://www.kanserdebeslenmem.com/ adresli internet sitemizde (“İnternet Sitesi”) üyeliğiniz kapsamında kişisel verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) çerçevesinde veri sorumlusu olarak işliyoruz. 

Kişisel verilerinizin işlenmesi ve Kanun kapsamındaki haklarınız hakkında detaylı bilgi edinmek için Kanserde Beslenmem Bülten Üyeliği Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.

Nestlé olarak, aşağıda belirtilen kişisel verilerinizi yurtdışındaki hizmet sağlayıcılardan bilgi teknolojileri altyapıları, ürünleri ve hizmetleri sunan tedarikçi ve iş ortaklarından destek alınması, iş süreçlerinde koordinasyonun ve grup politikalarına uyumluluğun sağlanması için ortak sistemlerin kullanılması amaçlarıyla Kanun’un 9. maddesi uyarınca açık rızanız olması halinde yurt dışındaki tedarikçi ve iş ortaklarımız ile Nestlé Grup Şirketleri’ne aktarıyoruz.  

Aktarılacak Kişisel Verileriniz: 
 

  • - Kimlik (ad – soyadı)
  • - İletişim (e-posta adresi)
  • - Üyelik Bilgileri (üyelik tarihi, hesap bilgileri)
  • - İşlem Güvenliği (IP adresi bilgileri, internet sitesi erişim log kayıtları)

Kişisel verilerinizin yurt dışına aktarılmasına onay veriyorsanız, ilgili kutucuğu işaretlemenizi rica ederiz.

Yukarı Git